RE/MAX Hyvät Kodit

Helsingin toimipiste

Höyläämötie 14
00380 Helsinki


Ota yhteyttä

y-tunnus 2426941-8


Välittäjämme

Pertti Kuikka

Ota yhteyttä
Pertti Kuikka

Yrittäjä, LKV, KED, kaupanvahvistaja RE/MAX Hyvät Kodit

045 359 7727 pertti.kuikka@remax.fi Tutustu minuun »
Kaisa Liski

Ota yhteyttä
Kaisa Liski

Myyntijohtaja, LKV, YKV RE/MAX Hyvät Kodit

044 455 1100 kaisa.liski@remax.fi Tutustu minuun »
Krista Borg

Ota yhteyttä
Krista Borg

Toimistopäällikkö, LKV RE/MAX Hyvät Kodit

044 455 1109 krista.borg@remax.fi Tutustu minuun »
Sari Hämäläinen

Ota yhteyttä
Sari Hämäläinen

Kiinteistönvälittäjä, LKV RE/MAX Hyvät Kodit

044 455 1117 sari.hamalainen@remax.fi Tutustu minuun »
Tommy Jannasch

Ota yhteyttä
Tommy Jannasch

Myyntineuvottelija, KED RE/MAX Hyvät Kodit

044 455 1143 tommy.jannasch@remax.fi Tutustu minuun »
Amanda Kallio

Ota yhteyttä
Amanda Kallio

Kiinteistönvälittäjä LKV, LVV, BA RE/MAX Hyvät Kodit

044 455 1105 amanda.kallio@remax.fi Tutustu minuun »
Jussi-Pekka Saaristo

Ota yhteyttä
Jussi-Pekka Saaristo

Kuvausjärjestelijä RE/MAX Hyvät Kodit

044 455 1112 jussi-pekka.saaristo@remax.fi Tutustu minuun »

Ota yhteyttä