RE/MAX Hyvät Kodit

Kuopion toimipiste

Niiralankatu 19
70600 Kuopio

044 455 1124
Ota yhteyttä

y-tunnus 2426941-8


Välittäjämme

Pertti Kuikka

Ota yhteyttä
Pertti Kuikka

Yrittäjä, LKV, KED, kaupanvahvistaja RE/MAX Hyvät Kodit

045 359 7727 pertti.kuikka@remax.fi Tutustu minuun »
Jari Bäck

Ota yhteyttä
Jari Bäck

Myyntineuvottelija, KiAT RE/MAX Hyvät Kodit

040 936 7992 jari.back@remax.fi Tutustu minuun »
Mervi Djerf

Ota yhteyttä
Mervi Djerf

Kiinteistönvälittäjä, LKV, LVV, KiAT, DI, PVS RE/MAX Hyvät Kodit

0400 324 996 mervi.djerf@remax.fi Tutustu minuun »
Jari Heikkinen

Ota yhteyttä
Jari Heikkinen

Myyntineuvottelija RE/MAX Hyvät Kodit

046 641 1676 jari.heikkinen@remax.fi Tutustu minuun »
Marko Kurikka

Ota yhteyttä
Marko Kurikka

Myyntineuvottelija RE/MAX Hyvät Kodit

046 591 3520 marko.kurikka@remax.fi Tutustu minuun »
Petri Nurminen

Ota yhteyttä
Petri Nurminen

Ylempi kiinteistönvälittäjä, YKV, LKV RE/MAX Hyvät Kodit

045 354 6857 petri.nurminen@remax.fi Tutustu minuun »
Minna Pakarinen

Ota yhteyttä
Minna Pakarinen

Myyntipäällikkö, Kiinteistönvälittäjä LKV, KiAT RE/MAX Hyvät Kodit

044 455 1127 minna.pakarinen@remax.fi Tutustu minuun »
Jukka Vepsäläinen

Ota yhteyttä
Jukka Vepsäläinen

Myyntineuvottelija RE/MAX Hyvät Kodit

0400 238 325 jukka.vepsalainen@remax.fi Tutustu minuun »
Jaana Hautamäki

Ota yhteyttä
Jaana Hautamäki

Myyntisihteeri RE/MAX Hyvät Kodit

044 455 1124 jaana.hautamaki@remax.fi Tutustu minuun »
Sari Korpula

Ota yhteyttä
Sari Korpula

Sisustussuunnittelija RE/MAX Hyvät Kodit

sari.korpula@remax.fi Tutustu minuun »

Ota yhteyttä