Apua myymiseen tai ostamiseen
Tilaa ilmainen arvio asunnostasi

Unelmien asunto aikaa tuhlaamatta
Käytä pikahakuamme

- 000 €
-

ToimIpisteemme sijaitsevat Vantaalla Martinlaaksossa ja Tammistossa, sekä Kuopiossa. Myytävät asunnot saavat erinomaista näkyvyyttä toimistoidemme ikkunoissa, joissa pyörii myös digitaalinen näyttö 24 h. Tervetuloa käymään!

Seuraa meitä somessa

Ota heti yhteyttä!

Pertti Kuikka

Ota yhteyttä
9.5
Pertti Kuikka

Yrittäjä, LKV, KED, kaupanvahvistaja

045 359 7727 pertti.kuikka@remax.fi Tutustu minuun »
Timo Mähönen

Ota yhteyttä
9.5
Timo Mähönen

Kiinteistönvälittäjä, LKV

045 864 0052 timo.mahonen@remax.fi Tutustu minuun »
Virve Rannela

Ota yhteyttä
10
Virve Rannela

Kiinteistönvälittäjä, LKV, LVV, KiAT

045 227 7224 virve.rannela@remax.fi Tutustu minuun »
Arja Ranta

Ota yhteyttä
10
Arja Ranta

Kiinteistönvälittäjä, LKV, KiAT

045 864 8640 arja.ranta@remax.fi Tutustu minuun »
Jukka Tuhkanen

Ota yhteyttä
9.5
Jukka Tuhkanen

Kiinteistönvälittäjä, LKV, KiAT

040 517 3242 jukka.tuhkanen@remax.fi Tutustu minuun »
Pia Berg

Ota yhteyttä
Pia Berg

Myyntineuvottelija

040 751 5238 pia.berg@remax.fi Tutustu minuun »
Tiina Bergqvist

Ota yhteyttä
9.5
Tiina Bergqvist

Kiinteistönvälittäjä, LKV, NHS, kaupanvahvistaja

040 120 5001 tiina.bergqvist@remax.fi Tutustu minuun »
Jenna Curevac

Ota yhteyttä
9.5
Jenna Curevac

Myyntineuvottelija

045 144 5210 jenna.curevac@remax.fi Tutustu minuun »
Juho Eskelä

Ota yhteyttä
10
Juho Eskelä

Myyntineuvottelija

045 138 1874 juho.eskela@remax.fi Tutustu minuun »
Mia Fortelius

Ota yhteyttä
9
Mia Fortelius

Kiinteistönvälittäjä, LKV, kaupanvahvistaja

050 565 8850 mia.fortelius@remax.fi Tutustu minuun »
Markus Helanen

Ota yhteyttä
9.5
Markus Helanen

Myyntineuvottelija

040 824 7831 markus.helanen@remax.fi Tutustu minuun »
Tarja Henriksson

Ota yhteyttä
9
Tarja Henriksson

Kiinteistönvälittäjä, LKV, KiAT

044 363 6784 tarja.henriksson@remax.fi Tutustu minuun »
Hanna Hietala

Ota yhteyttä
Hanna Hietala

Myyntineuvottelija

040 844 8991 hanna.hietala@remax.fi Tutustu minuun »
Petri Hietala

Ota yhteyttä
9
Petri Hietala

Kiinteistönvälittäjä, LKV, LVV, kaupanvahvistaja

0400 519920 petri.hietala@remax.fi Tutustu minuun »
Kaj Holmberg

Ota yhteyttä
9.5
Kaj Holmberg

Myyntipäällikkö

050 511 2896 kaj.holmberg@remax.fi Tutustu minuun »
Fija Immonen

Ota yhteyttä
Fija Immonen

040 359 3188 fija.immonen@remax.fi Tutustu minuun »
Kari Kaila

Ota yhteyttä
Kari Kaila

Kiinteistönvälittäjä LKV

0400 504 166 kari.kaila@remax.fi Tutustu minuun »
Amanda Kallio

Ota yhteyttä
10
Amanda Kallio

Kiinteistönvälittäjä LKV, LVV, BA

044 455 1105 amanda.kallio@remax.fi Tutustu minuun »
Sam Kamras

Ota yhteyttä
9.5
Sam Kamras

Kiinteistönvälittäjä, LKV, LVV, KiAT

040 837 3465 sam.kamras@remax.fi Tutustu minuun »
Hannu Kolehmainen

Ota yhteyttä
8
Hannu Kolehmainen

Myyntineuvottelija

044 333 2212 hannu.kolehmainen@remax.fi Tutustu minuun »
Virve Luikku

Ota yhteyttä
Virve Luikku

Myyntineuvottelija

040 509 2934 virve.luikku@remax.fi Tutustu minuun »
Eero Nurminen

Ota yhteyttä
Eero Nurminen

050 537 8210 eero.nurminen@remax.fi Tutustu minuun »
Petri Nurminen

Ota yhteyttä
8.5
Petri Nurminen

Ylempi Kiinteistönvälittäjä, YKV, LKV

045 354 6857 petri.nurminen@remax.fi Tutustu minuun »
Markku Pietilä

Ota yhteyttä
9.5
Markku Pietilä

Kiinteistönvälittäjä, LKV, Rakennusmestari

050 586 4653 markku.pietila@remax.fi Tutustu minuun »
Antti Pohjanmeri

Ota yhteyttä
9.5
Antti Pohjanmeri

Kiinteistönvälittäjä, LKV, KiAT

040 503 7169 antti.pohjanmeri@remax.fi Tutustu minuun »
Laura Qin

Ota yhteyttä
10
Laura Qin

Myyntineuvottelija

040 768 2165 laura.qin@remax.fi Tutustu minuun »
Sari Saarinen

Ota yhteyttä
9
Sari Saarinen

045 678 1095 sari.saarinen@remax.fi Tutustu minuun »
Satu Salmela

Ota yhteyttä
9.5
Satu Salmela

Kiinteistönvälittäjä, LKV, LVV, KiAT

040 748 0828 satu.salmela@remax.fi Tutustu minuun »
Guru Sekhon

Ota yhteyttä
10
Guru Sekhon

Ylempi Kiinteistönvälittäjä YKV, LKV, KiAT, AKA

040 824 8051 guru.sekhon@remax.fi Tutustu minuun »
Sirpa Soinila

Ota yhteyttä
9.5
Sirpa Soinila

Kiinteistönvälittäjä LKV

050 514 3500 sirpa.soinila@remax.fi Tutustu minuun »
Rosa Tiinus

Ota yhteyttä
9
Rosa Tiinus

Myyntineuvottelija

040 170 5322 rosa.tiinus@remax.fi Tutustu minuun »
Mikko Ugolnikov

Ota yhteyttä
Mikko Ugolnikov

Myyntineuvottelija

044 744 7077 mikko.ugolnikov@remax.fi Tutustu minuun »
Jenni Viitanen

Ota yhteyttä
9.5
Jenni Viitanen

Myyntineuvottelija

0400 209 836 jenni.viitanen@remax.fi Tutustu minuun »
Maritta Laine

Ota yhteyttä
9
Maritta Laine

Myyntineuvottelija, KiAT

045 279 8124 maritta.laine@remax.fi Tutustu minuun »

Kuopio

Pertti Kuikka

Ota yhteyttä
9.5
Pertti Kuikka

Yrittäjä, LKV, KED, kaupanvahvistaja

045 359 7727 pertti.kuikka@remax.fi Tutustu minuun »
Jari Bäck

Ota yhteyttä
9.5
Jari Bäck

Myyntineuvottelija, KiAT

040 936 7992 jari.back@remax.fi Tutustu minuun »
Jari Heikkinen

Ota yhteyttä
9.5
Jari Heikkinen

Kiinteistönvälittäjä, LKV, LVV

046 641 1676 jari.heikkinen@remax.fi Tutustu minuun »
Marko Kurikka

Ota yhteyttä
9.5
Marko Kurikka

Myyntineuvottelija

046 591 3520 marko.kurikka@remax.fi Tutustu minuun »
Petri Nurminen

Ota yhteyttä
8.5
Petri Nurminen

Ylempi kiinteistönvälittäjä, YKV, LKV

045 354 6857 petri.nurminen@remax.fi Tutustu minuun »
Minna Pakarinen

Ota yhteyttä
9.5
Minna Pakarinen

Myyntipäällikkö, Kiinteistönvälittäjä LKV, KiAT

044 455 1127 minna.pakarinen@remax.fi Tutustu minuun »
Jukka Vepsäläinen

Ota yhteyttä
Jukka Vepsäläinen

Myyntineuvottelija

0400 238 325 jukka.vepsalainen@remax.fi Tutustu minuun »
Sari Korpula

Ota yhteyttä
Sari Korpula

Sisustussuunnittelija

sari.korpula@remax.fi Tutustu minuun »

Kiinteistönvälitys Hyvät Kodit Oy LKV

Kivivuorentie 4
01620 Vantaa

+358 50 377 3770
Ota yhteyttä

y-tunnus 2426941-8

VANTAA TAMMISTO:
Toimipiste sijaitsee Tammiston K-Citymarketin talossa.
Puh. 050 329 7230
sähköposti: tammisto@remax.fi
Tammiston Kauppatie 9, 01510 Vantaa

KUOPIO:
Puh. 044 455 1124
sähköposti: kuopio-hyvatkodit@remax.fi
Niiralankatu 19, 70600 Kuopio