Apua myymiseen tai ostamiseen
Tilaa ilmainen arvio asunnostasi

Unelmien asunto aikaa tuhlaamatta
Käytä pikahakuamme

- 000 €
-

ToimIpisteemme sijaitsevat Vantaalla Martinlaaksossa ja Tammistossa, sekä Riihimäellä ja Kuopiossa. Myytävät asunnot saavat erinomaista näkyvyyttä toimistoidemme ikkunoissa, joissa pyörii myös digitaalinen näyttö 24 h. Tervetuloa käymään!

Seuraa meitä somessa

Ota heti yhteyttä!

Pertti Kuikka

Ota yhteyttä
9.5
Pertti Kuikka

Yrittäjä, LKV, KED, kaupanvahvistaja

045 359 7727 pertti.kuikka@remax.fi Tutustu minuun »
Kaisa Liski

Ota yhteyttä
Kaisa Liski

Myyntijohtaja, LKV, YKV

044 455 1100 kaisa.liski@remax.fi Tutustu minuun »
Timo Mähönen

Ota yhteyttä
9.5
Timo Mähönen

Myyntijohtaja, LKV

045 864 0052 timo.mahonen@remax.fi Tutustu minuun »
Virve Rannela

Ota yhteyttä
10
Virve Rannela

Myyntipäällikkö, LKV, LVV, KiAT

045 227 7224 virve.rannela@remax.fi Tutustu minuun »
Arja Ranta

Ota yhteyttä
10
Arja Ranta

Kiinteistönvälittäjä, LKV, KiAT

045 864 8640 arja.ranta@remax.fi Tutustu minuun »
Jukka Tuhkanen

Ota yhteyttä
9.5
Jukka Tuhkanen

Myyntijohtaja, LKV, KiAT

040 517 3242 jukka.tuhkanen@remax.fi Tutustu minuun »
Henri Vainio

Ota yhteyttä
9
Henri Vainio

Myyntijohtaja, KiAT

040 139 8112 henri.vainio@remax.fi Tutustu minuun »
Pasi Bergqvist

Ota yhteyttä
9.5
Pasi Bergqvist

Kiinteistönvälittäjä LKV, NHS

040 120 5010 pasi.bergqvist@remax.fi Tutustu minuun »
Tiina Bergqvist

Ota yhteyttä
9.5
Tiina Bergqvist

Kiinteistönvälittäjä, LKV, NHS, kaupanvahvistaja

040 120 5001 tiina.bergqvist@remax.fi Tutustu minuun »
Christer Björklöf

Ota yhteyttä
10
Christer Björklöf

Myyntipäällikkö

045 650 7453 christer.bjorklof@remax.fi Tutustu minuun »
Jenna Curevac

Ota yhteyttä
9.5
Jenna Curevac

Myyntineuvottelija

045 144 5210 jenna.curevac@remax.fi Tutustu minuun »
Mervi Djerf

Ota yhteyttä
8.5
Mervi Djerf

Kiinteistönvälittäjä, LKV, LVV, KiAT, DI, PVS

0400 324 996 mervi.djerf@remax.fi Tutustu minuun »
Juho Eskelä

Ota yhteyttä
10
Juho Eskelä

Myyntineuvottelija

045 138 1874 juho.eskela@remax.fi Tutustu minuun »
Mia Fortelius

Ota yhteyttä
9
Mia Fortelius

Kiinteistönvälittäjä, LKV, kaupanvahvistaja

050 565 8850 mia.fortelius@remax.fi Tutustu minuun »
Markus Helanen

Ota yhteyttä
9
Markus Helanen

Myyntineuvottelija

040 824 7831 markus.helanen@remax.fi Tutustu minuun »
Tarja Henriksson

Ota yhteyttä
9
Tarja Henriksson

Kiinteistönvälittäjä, LKV, KiAT

044 363 6784 tarja.henriksson@remax.fi Tutustu minuun »
Petri Hietala

Ota yhteyttä
9
Petri Hietala

Myyntijohtaja, LKV, LVV, kaupanvahvistaja

0400 519920 petri.hietala@remax.fi Tutustu minuun »
Kaj Holmberg

Ota yhteyttä
9.5
Kaj Holmberg

Myyntijohtaja

050 511 2896 kaj.holmberg@remax.fi Tutustu minuun »
Amanda Kallio

Ota yhteyttä
Amanda Kallio

Kiinteistönvälittäjä LKV, LVV, BA

044 455 1105 amanda.kallio@remax.fi Tutustu minuun »
Sam Kamras

Ota yhteyttä
9
Sam Kamras

Kiinteistönvälittäjä, LKV, LVV, KiAT

040 837 3465 sam.kamras@remax.fi Tutustu minuun »
Hannu Kolehmainen

Ota yhteyttä
8
Hannu Kolehmainen

Myyntineuvottelija

044 333 2212 hannu.kolehmainen@remax.fi Tutustu minuun »
Markku Pietilä

Ota yhteyttä
9.5
Markku Pietilä

LKV, Rakennusmestari

050 586 4653 markku.pietila@remax.fi Tutustu minuun »
Antti Pohjanmeri

Ota yhteyttä
9
Antti Pohjanmeri

Kiinteistönvälittäjä, LKV, KiAT

040 503 7169 antti.pohjanmeri@remax.fi Tutustu minuun »
Satu Salmela

Ota yhteyttä
9
Satu Salmela

Kiinteistönvälittäjä, LKV, LVV, KiAT

040 748 0828 satu.salmela@remax.fi Tutustu minuun »
Guru Sekhon

Ota yhteyttä
Guru Sekhon

Kiinteistönvälittäjä LKV, LVV, KiAT

040 824 8051 guru.sekhon@remax.fi Tutustu minuun »
Sirpa Soinila

Ota yhteyttä
9
Sirpa Soinila

Kiinteistönvälittäjä LKV

050 514 3500 sirpa.soinila@remax.fi Tutustu minuun »
Rosa Tiinus

Ota yhteyttä
9
Rosa Tiinus

Myyntineuvottelija

040 170 5322 rosa.tiinus@remax.fi Tutustu minuun »
Katri Toivonen

Ota yhteyttä
Katri Toivonen

Myyntineuvottelija

050 300 0252 katri.toivonen@remax.fi Tutustu minuun »
Hanna Valtonen

Ota yhteyttä
10
Hanna Valtonen

Myyntineuvottelija

040 844 8991 hanna.valtonen@remax.fi Tutustu minuun »
Jenni Viitanen

Ota yhteyttä
9.5
Jenni Viitanen

Myyntineuvottelija

0400 209 836 jenni.viitanen@remax.fi Tutustu minuun »
Mika Grönlund

Ota yhteyttä
9.5
Mika Grönlund

Kiinteistönvälittäjä, LKV, LVV, PTM

050 303 4069 mika.gronlund@remax.fi Tutustu minuun »
Petri Grönlund

Ota yhteyttä
10
Petri Grönlund

Myyntineuvottelija

040 480 7878 petri.gronlund@remax.fi Tutustu minuun »
Maritta Laine

Ota yhteyttä
9
Maritta Laine

Myyntineuvottelija, KiAT

045 279 8124 maritta.laine@remax.fi Tutustu minuun »

Riihimäki

Pertti Kuikka

Ota yhteyttä
9.5
Pertti Kuikka

Yrittäjä, LKV, KED, kaupanvahvistaja

045 359 7727 pertti.kuikka@remax.fi Tutustu minuun »
Kaisa Liski

Ota yhteyttä
Kaisa Liski

Myyntijohtaja, LKV, YKV

044 455 1100 kaisa.liski@remax.fi Tutustu minuun »
Amanda Kallio

Ota yhteyttä
Amanda Kallio

Kiinteistönvälittäjä LKV, LVV, BA

044 455 1105 amanda.kallio@remax.fi Tutustu minuun »
Markku Pietilä

Ota yhteyttä
9.5
Markku Pietilä

LKV, Rakennusmestari

050 586 4653 markku.pietila@remax.fi Tutustu minuun »

Kuopio

Pertti Kuikka

Ota yhteyttä
9.5
Pertti Kuikka

Yrittäjä, LKV, KED, kaupanvahvistaja

045 359 7727 pertti.kuikka@remax.fi Tutustu minuun »
Jari Heikkinen

Ota yhteyttä
9
Jari Heikkinen

Myyntineuvottelija

046 641 1676 jari.heikkinen@remax.fi Tutustu minuun »
Minna Pakarinen

Ota yhteyttä
8.5
Minna Pakarinen

Myyntipäällikkö, Kiinteistönvälittäjä LKV, KiAT

044 455 1127 minna.pakarinen@remax.fi Tutustu minuun »
Jaana Hautamäki

Ota yhteyttä
Jaana Hautamäki

Myyntisihteeri

044 455 1124 jaana.hautamaki@remax.fi Tutustu minuun »
Sari Korpula

Ota yhteyttä
Sari Korpula

Sisustussuunnittelija

sari.korpula@remax.fi Tutustu minuun »

Kiinteistönvälitys Hyvät Kodit Oy LKV

Kivivuorentie 4
01620 Vantaa

+358 50 377 3770
Ota yhteyttä

y-tunnus 2426941-8

VANTAA TAMMISTO:
Toimipiste sijaitsee Tammiston K-Citymarketin talossa.
Puh. 050 329 7230
sähköposti: tammisto@remax.fi
Tammiston Kauppatie 9, 01510 Vantaa

RIIHIMÄKI:
Puh. 044 455 1130
sähköposti: riihimaki-hyvatkodit@remax.fi
Hämeenkatu 7, 11100 Riihimäki

KUOPIO:
Puh. 044 455 1124
sähköposti: kuopio-hyvatkodit@remax.fi
Niiralankatu 19, 70600 Kuopio